Sıkça Sorulan Sorular

Kafanızda Gereksiz Soru İşaretlerine Yer Vermeyin!
Enakliyem Evden eve Nakliyat olarak; Evden eve taşımacılık ve nakliye sektöründe yapacağımız taşımacılık işlemleri için size sunacağımız hizmetlerimiz tamamen profesyonel bir şekilde gerçekleşmektedir. Kafanızdaki Soru işaretlerini gidermek için yapmanız gereken tek şey firmamız web sayfasındaki Sık Sorulan Sorular sayfasını ziyaret etmek olacaktır.
 
Eşyalarım Ambalajlı Taşınacak mı ?
Evden eve Nakliyat firmamız şehir içi veya şehirler arası hizmetler farklılığı gözetmeden Türkiye’nin 81 ilinde yaptığı taşımalarda eşyalarınızı Evden eve Nakliyat ve Taşımacılık sektörü için özel üretim ambalaj ürünleri ile paketlemekte ve o şekilde taşıma işlemlerini gerçekleştirmektedir.
 
Taşıma Esnasında Sigorta Yapılıyor mu ?
Firmamızın sunduğu Tüm Evden eve nakliyat hizmetleri HDİ sigorta şirketi güvencesi kapsamında gerçekleşmektedir. Firmamız Sigortalı Evden eve nakliyat hizmetleri ile eşyalarınız 60.000 TL lik sigorta ile sağlam bir güvence altına alınmaktadır. Sigortalı taşımacılık işlemi için özellikle talepte bulunmanız gerekmektedir.
 
Taşımacılık İşlemleri Nasıl Gerçekleşmektedir ?
Enakliyem Evden eve nakliyat olarak eşyalarınızın taşıma işlemi öncesinde belirli aşamalardan geçmesi gerektiğini önemle belirtmek isteriz. Firmamız Evden eve nakliyat işlemlerine başlamadan önce de-montesi yapılması gereken eşyalarınız sorunsuz bir şekilde parçalanır ve eşyalarınız özel ambalaj ürünleri ile sorunsuz bir şekilde paketlenmektedir. Firmamızın sunmuş olduğu sorunsuz hizmetlerden faydalanmak istiyorsanız adres ve iletişim bilgilerimizi kullanmanız yeterli olacaktır.
Yukarı Çık